Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Teslimat Bilgisi:

Siparişleriniz Kargo Şirketleri ile tahmini 1–3 gün içerisinde teslim olur.

Cumartesi günü saat 12.00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme konulacaktır.

Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise, tatili izleyen ilk iş günü içinde işleme konulacaktır. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Sevkıyat sırasında meydana gelmiş bir eksiklik veya üründe hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.

Kargo firmaları, teslimatlarda ulaşamadığı müşterilerin paketlerini göndericiye iki uğramadan sonra geri gönderirler. Geri dönen paketlerin tekrar gönderimi istendiğinde, kargo ücreti müşteriye ait olacaktır

Paketinizden size ait olmayan siparişler çıktığında +90 212 451 41 00 no’lu telefondan ya da info@boradagitim.com adresinden bizi bilgilendirebilirsiniz.


Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki +90 212 451 41 00 no’lu telefondan ya da info@boradagitim.com adresinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak her türlü kargo v.b. ücretler tüketiciye aittir.

Mağazamızdan satın almış olduğunuz ürün kusurlu ya da ayıplı değil ve iade edilmek isteniyorsa 7 gün içinde deforme edilmemiş halde teslim edilmesi gerekmektedir.

İptal Bilgisi:

Ürününüz kargoya verilmeden siparişinizi iptal edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.